Een plek om rustig te groeien
recente reacties
archief

Voor- en naschoolse opvang

Vanaf september 2020 biedt onze school ook voor- en naschoolse opvang aan. Op die manier willen we tegemoet komen aan ouders die hun kind graag zelf naar school brengen en weer ophalen, maar daarvoor nood hebben aan opvang. Voor de organisatie van deze opvang werken we samen met de vzw FERM (https://www.samenferm.be/diensten/kinderopvang/buitenschoolse-kinderopvang).

Opvang is mogelijk 1 uur voor schooltijd (vanaf 7u45) en 3 uur na schooltijd (tot 18u, op woensdag tot 15u). We richten ons in de eerste plaats op leerlingen van onze eigen school, maar in principe zijn ook andere kinderen welkom. Er is plaats voor maximaal 14 kinderen. Deze opvang is niet gratis.

Als je interesse hebt, neem je best contact op met de directie. We kunnen dan samen de mogelijkheden bespreken.

deel dit!Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Facebook